בתי עץ
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר רם-נוף


תהליך תכנון דינמי במאפשר ביצוע שינויים גם במהלך העבודה


לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר – התקשרו 5703334 - 052 ונשמח לעמוד לשירותכם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בנייה ירוקה עושים ברם-נוף

 
בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לחשיבות שבשמירה על איכות הסביבה. מודעות זו באה לידי ביטוי לא רק בצמיחתה של תעשיית המחזור ובשימוש במוצרים אורגניים. אחד הביטויים הבולטים לה הוא התחזקות מגמת הבניה הירוקה בארץ ובעולם כולו.

חברת רם-נוף שמחה להיות אחת החברות החלוצות והמובילות בארץ בתחום הבנייה הירוקה -
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בנושא : 03-9568019 
 

בנייה ירוקה – איכות חיים ואיכות סביבה

 
בנייה ירוקה (Green Architecture) נועדה למזער את הפגיעה באיכות הסביבה ובמשאבים טבעיים וליצור סביבת מגורים בריאה ונוחה. בניה ירוקה היא בנייה אשר שמה דגש על חסכון באנרגיה וצמצום במשאבים ובחומרי גלם, תוך הקפדה על שימוש בחומרי בנייה שאינם מתכלים. בנייה זו נועדה לשמר את משאבי הטבע הקיימים שלנו, להקטין את הפגיעה בסביבה, להגדיל את היעילות האנרגטית של הבית ולשפר את איכות האוויר שבו ושמחוצה לו.

מלבד היתרונות האקולוגיים שלה, הבנייה הירוקה מציעה גם לא מעט יתרונות לדיירי הבתים שנבנו בשיטה הזאת. מבנה שנבנה בשיטת בנייה זו הוא מבנה שעלויות התפעול שלו נמוכות יותר, שאיכות החיים בו גבוהה יותר והוא גם אטרקטיבי יותר כנכס למכירה. כל זאת בעלות הזהה לעלות בנייה רגילה.
 
 
בנייה ירוקה עם רם נוף
 
 
 
בנייה ירוקה מבט מבפנים
 
 
 

רם-נוף – בנייה ירוקה עם בתי עץ

 
חברת רם -נוף מיישמת את עקרונות הבנייה הירוקה באמצעות בניית בתי עץ למגורים. בתי העץ שבונה החברה עשויים מחומרי גלם ידידותיים לסביבה, בעלי בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה במיוחד ומציעים פתרונות לבעיות מיקרו-אקלימיות ואקולוגיות. זאת ועוד, הודות לניסיון העשיר ועתיר השנים של החברה, כל אחד מכם יכול ליהנות מבתי עץ מעוצבים ומרהיבים ביופיים, שהמגורים בהם הם חוויה בפני עצמה.

כל בית העץ שבונה חברת רם-נוף מותאם לאזור האקלים ולקרינה שבו הוא נמצא. כך למשל, החברה עושה שימוש בצבעים שעברו בדיקות אקלים והותאמו לאקלים ולקרינה שבאזורנו. זאת ועוד, בתהליכי הבנייה הירוקה החברה מקפידה על יישום של שיטות בידוד ייחודיות, אשר יובילו לחיסכון בצריכת החשמל.
 

מחקר בנושא בנייה ירוקה

 
במחקר אפיון תרמי של מבנה העץ של חברתרם-נוף, אשר בוצע על ידי ד"ר אמנון מנור והמהנדס נחום גרנות, במטרה לבחון את התאמתם של מבני עץ לאזורי האקלים השונים בארץ, תוך התייחסות להיבטים התרמיים, נמצא כי הוצאות ההסקה והקירור של מבנים מעץ של חברת רם-נוף נמוכות ב- 42% לשנה מאלו של מבנה קונבנציונלי השווה במידותיו. משמעות ממצאי המחקר היא שבתי העץ שבונה חברת רם-נוף הם בתים שצורכים פחות חשמל, הן עבור קירור בקיץ והן עבור חימום בחורף. המשמעות עבור הדיירים היא חיסכון משמעותי בכסף, מדי חודש. ועבור איכות הסביבה, המשמעות היא חיסכון באנרגיה וצמצום הזיהום הסביבתי.

חברת רם-נוף מעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 29 שנות ניסיון בתחום הבניה הירוקה, במהלכן הקימה מאות בתי עץ, תוספות בנייה ומבנים ניידים ברחבי הארץ. חברת רם-נוף מזמינה גם אתכם להצטרף למגמה העולמית של בנייה ירוקה, לשפר את איכות חייכם וגם לדאוג לאיכות הסביבה, למען הדורות הבאים.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
וילות ותוספות גם על-פי היתר בנייה קיים  •  טל': 9568019 - 03  •  נייד: 5703334 -  052
פקס: 9568404 - 03  •  בתים ניידים  •  בתים לדוגמה בראשון לציון